Tansık - 1.Kitap-İnsanın Üç BüyüK Sırrı

Tansık mucize demektir. İçinde yaşadığımız evren büyük sırlar ve mucizelerle doludur. Bu nedenle insanın, dünyanın ve evrenin sırları üç ayrı kitap halinde yazılmıştır.

Responsive image
YAZAR
Mehmet Hengirmen
DOSYA BOYUTU
7,13 MB
YAYIN TARIHI
2008
DIL
Türkçe
ISBN
9789753202923

PDF formatında Tansık - 1.Kitap-İnsanın Üç BüyüK Sırrı. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Tansık - 1.Kitap-İnsanın Üç BüyüK Sırrı kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Tansık adlı edebi roman, felsefe, din ve parapsikoloji gibi konuların fizik, kimya gibi pozitif bilimle harmanlandığı bir alt yapıyı, polisiye roman örgüsünde veren bir kurguya sahiptir. Akıcı üslubu, anlaşılır dili ve zekice kurgulanmış olay örgüsüyle ufkunuzu genişletecek bir eserdir.Tansık mucize demektir. İçinde yaşadığımız evren büyük sırlar ve mucizelerle doludur. Bu mucizelerin en büyüklerinden biri de insandır.İnsanın üç büyük sırrı vardır. Doğum öncesi, ölüm sonrası ve doğum ile ölüm arasında yaşadığımız süreç. Pek az insan doğum öncesinin var olup olmadığını düşünür. Ölüm sonrası ise bizim için büyük bir bilinmezliktir. Ölüm ile doğum arasında yaşadığımız süreç de büyük bilinmezlikler ve sırlarla doludur. Aydın bir insan önce kendini, sonra da üzerinde yaşadığı dünyayı ve evreni tanımalıdır. Bu nedenle insanın, dünyanın ve evrenin sırları üç ayrı kitap halinde yazılmıştır. Bu yönüyle Tansık, insan, dünya ve evren ilişkisini felsefi, dini ve bilimsel açıdan işleyen ilk romandır. Gerçek sanat eseri, okuduktan sonra bizi değiştiren ve geliştiren eserdir. Siz de bu eseri okuduktan sonra kendinizi mucizeler evreninde hissedeceksiniz.Baskı Yılı: 2008Dili: TürkçeYayınevi: Engin 


Tansık - 1.Kitap-İnsanın Üç BüyüK Sırrı. ₺15.05₺23.15. Tansık adlı edebi roman, felsefe, din ve parapsikoloji gibi konuların fizik, kimya gibi pozitif... R_ad_r0000000282038.