24 Saat

10 binlerce iş ilanı 24 Saatte İş'te seni bekliyor. Part time, full time, aradığın tüm ilanlar burada. 24 Saate İş mobil uygulaması, iş arayan adaylara 24 saat içerisinde cevap garantisi veriyor!

Responsive image
YAZAR
Hande Fırat
DOSYA BOYUTU
10,34 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786050937732

Bir 24 Saat kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! 24 Saat kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Hande Fırat tarafından yazılmıştır.


Cam binanın eksi üçüncü katındaki otoparktayız. Dışarıdan gelen o korkunç sesler eksi üçe ulaşıyor. Sanki jet yanımızdan geçiyor, sanki bomba yanıbaşımıza düşüyor.Dicle başını iki elinin arasına almış, yere çömelmiş sallanıyor. Korkuyor, korkuyorum. Aniden gözümün önüne Nehir geliyor. Son telefon konuşmamızda çığlık çığlığa bağırıyor, ağlıyordu; "Anne ölme, anne ölmedin değil mi? Korkuyorum, gel yanıma. Anne öldürecekler mi bizi?" "Yok kızım, hiçbir şey olmayacak, sabah yanına geleceğim, sarılacağız" demiştim. Sabah mı? Çıkabilecek miyiz sabaha? Yarın olacak mı gerçekten, yeniden güneş doğacak mı? Gece kâbusa, kâbus geceye dönüşüyor. "Gerçek mi bunlar, bu yaşadıklarımız gerçek mi?" Aklımda bu soru…"Dicle çimdikle beni, hemen. Çok ciddiyim." Çimdikledi… Ve ben yatağımda uyanmadım… Ve ben normal hayatıma dönmedim… Ve ben Nehir'in yanında değildim. Hâlâ sığınaktaydık. 2016 yılının 15 Temmuz akşamında başlayan kâbus gerçekti. 16 Temmuz sabahının ilk saatlerinde bembeyaz suratlarımız, korku dolu gözlerimiz, acıyan kalplerimizle beş kişi sığınakta birbirimize bakıyorduk...15 Temmuz'un simgesi olmuş bir kare… Haberci-televizyoncu Hande Fırat CNN Türk ekranında… Elinde tuttuğu telefondan o gecenin ve hatta ülkenin kaderini değiştirecek konuşma gerçekleşiyor. FaceTime'dan… Bağlandığı kişi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Ve bir darbe kalkışması adeta bu bağlantının yarattığı güçle engelleniyor. Sadece Türkiye'de değil tüm dünyada bir sembol haline gelmiş bir kare bu. İşte bu kitap Hande Fırat'ın kaleminden son yüzyılımızın belki de en önemli 24 saatinin hikâyesi. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 208Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Doğan Kitap 


24 Saat izle, 24 Saat full izle, 24 Saat türkçe dublaj izle, 24 Saat hd izle, Sadece 24 saati olan Monty Brogan hapishaneye atılacaktır. Yedi yıl hapis cezasına çarptırılmıştır.