Kapkaranlık

"Kapkaranlık, karmaşık, etkileyici ve son derece ciddi bir roman; Slaughter'ın müthiş yeteneğini bir kez daha yansıtıyor. Şimdiye kadar okumadınızsa okumalısınız.

Responsive image
YAZAR
Karin Slaughter
DOSYA BOYUTU
2,99 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052980484

Bir Kapkaranlık kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kapkaranlık kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Karin Slaughter tarafından yazılmıştır.


“Kapkaranlık, karmaşık, etkileyici ve son derece ciddi bir roman; Slaughter’ın müthiş yeteneğini bir kez daha yansıtıyor. Şimdiye kadar okumadınızsa okumalısınız. Slaughter günümüz polisiye yazarlarının en iyilerinden biri.”-The Washington Post- Özel ajan Faith Mitchell annesinin evine geldiğinde tam bir karabasanla karşılaşır. Küçük kızı Emma evin arkasında bir bölmeye kilitlenmiştir, açık duran sokak kapısının üzerinde kan lekeleri vardır. Yardım gelmesini beklemeden içeri giren Faith bir kan gölünün ortasında yatan adamı görür. Annesi ise ortalarda yoktur. Silahını kullanmak zorunda kalan Faith yanıtsız sorularla yüz yüzedir: Katil kimdir ve evde ne aramıştır? Annesi nerededir? Faith arkadaşlarından yardım isteyecektir. Ancak görevden alınır, çünkü o artık hem tanık hem de zanlıdır. Polisteki kokuşmayı, dönen rüşvetleri, hatta cinayeti gizleyen sınırın öte yanına geçebilecek, annesini bulup gerçeği ortaya çıkarabilecek midir yoksa o gerçeğin üzerini açılmamak üzere örtecek midir? Vahşi ve karmaşık bir vakanın parçalarını yapboz gibi bir araya getirmek için çabalayan Faith ve arkadaşlarının hikâyesi, Kapkaranlık’ı soluk almadan okunan bir gerilim romanı yapıyor.(Tanıtım Bülteninden) 


Daha öncesinde gördüğüm yorumlar sonrasında uzun zamandır okunacaklar arasında bekleyen ve öne aldığım Kapkaranlık Orman'ın sonuna geldim. ? Açıkçası kitaptan umduğumu bulamadım.