Sherlock Holmes Korku Vadisi

sherlock holmes korku vadisi. aramanızda 37 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Korku Vadisi / Sherlock Holmes - Sir Arthur Conan Doyle. 12,38 TL. Ücretsiz - Aynı Gün Kargo.

Responsive image
YAZAR
Sir Arthur Conan Doyle
DOSYA BOYUTU
7,98 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059840729

PDF formatında Sherlock Holmes Korku Vadisi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Sherlock Holmes Korku Vadisi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


“İki kere ikinin dört ettiğini kanıtlaman istenirse zorluk yaşayabilirsin, hâlbuki sonuçtan sonuna kadar eminsindir.” Amerika’da, Korku Vadisi’nde yaşananlar, Sherlock Holmes’e, onun büyütecinin altına kadar uzanmış, Londra sokaklarında birbirini tetikleyen suçlar dizisinin son halkasından Sherlock Holmes tutmuştur. İpuçları onu hem geçmişin hem de yıllarca alınmak için sabırsızlıkla beklenen bir intikamın peşine düşmek zorunda bırakmıştır. Sherlock Holmes, peşine düştüğü bu ipuçlarında, başka suçların ve suçluların kokusunu çoktan almıştır bile.(Tanıtım Bülteninden) 


Bu sürükleyici macerada yine kahramanımız Sherlock Holmes ve sadık dostu, yardımcısı Dr. Watson içinden çıkılması zor gibi gözüken sır dolu bir muammayı harikulade bir yöntemle çözecekler.