Keşf-i Kadim İmam Gazali'ye Dair

dünyaya bakmayı denerlerse eksik parçalar yerini bulacak ve keşf-i kadim çabası daha önce olduğu gibi bugün de kendilerine güç ve kuvvet verecektir! Kitap Özellikleri. Basım Yılı.

Responsive image
YAZAR
Dücane Cündioğlu
DOSYA BOYUTU
3,12 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786055257095

Keşf-i Kadim İmam Gazali'ye Dair harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Dücane Cündioğlu. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Dücane Cündioğlu'den Keşf-i Kadim İmam Gazali'ye Dair kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kâdim olanı keşfetmek, yeni olanı ortaya koymaktan belki daha güç ve fakat hiç kimsenin kuşkusu olmasın ki çok daha asil bir çabadır!Tar,h, bugüne değin, kadim olanı keşfetmek için çaba sarftmeyen hiçbir toplumun yeni bir şey ortaya koyabildiğine tanıklık etmedi.İşte zatenbu yüzden bu toprakalrın çocuklarının öncelikli görevi vaz'-ı cedid değil, keşf-i kadîm olmalıdır!Sayfa Sayısı: 198Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Kapı Yayınları 


Tarihi bugüne değin, kadim olanı keşfetmek için çaba sarftmeyen hiçbir toplumun yeni bir şey İşte zaten bu yüzden bu toprakların çocuklarının öncelikli görevi vaz'-ı cedid değil, keşf-i kadîm olmalıdır!