Zaman Boşluğu

Şimdiki zamanda yaşadığınızı sanırsınız, ama geçmiş tıpkı bir gölge gibi tam arkanızda durur. Zaman Boşluğu, William Shakespeare'in ölümünün 400. yılı dolayısıyla başlatılan.

Responsive image
YAZAR
Jeanette Winterson
DOSYA BOYUTU
1,16 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786050943221

Bir Zaman Boşluğu kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Zaman Boşluğu kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Jeanette Winterson tarafından yazılmıştır.


Hikâyelerin hep bir geçmişi yok mudur zaten? Şimdiki zamanda yaşadığınızı sanırsınız, ama geçmiş tıpkı bir gölge gibi tam arkanızda durur.Günlerden bir gün Londra’da bir kız çocuğu dünyaya geldi ve kayıplara karıştı. İşin içinde birbirini çok seven ama ölesiye kıskanan kahramanlar vardı. Kaderleri geçmişe gidip geleceğe dönecekleri bir yolculukta kesişecek; zamandaki bir boşluk, hiç yaşanmayacak olanı yoktan var edecekti.Usta yazar Jeanette Winterson, kralların dünyasında geçen Kış Masalı’nı günümüze taşıyarak yeniden yorumluyor. Zaman Boşluğu, William Shakespeare’in ölümünün 400. yılı dolayısıyla başlatılan “Shakespeare Yeniden” serisinin ilk romanı.(Tanıtım Bülteninden) 


Kaderleri geçmişe gidip geleceğe dönecekleri bir yolculukta kesişecek; zamandaki bir boşluk, hiç yaşanmayacak olanı yoktan var edecekti. Zaman Boşluğu, William Shakespeare'in ölümünün 400...